DENİZLİ CHP’LİLERİ ÜZEN ÖLÜM…

0
411

AHALİTV-Denizli’de CHP’lileri üzen ölüm…

İl Başkan yardımcısı Soner Moran’ın 3 hafta önce baş ağrısı şikayeti ile hastaneye kaldırılen ve beyin kanaması geçirdiği saptanan kızı 17 yaşındaki kızı Gülce Selen Moran yaşama tutunamadı.

'Fotografta görülen melek yüzlü güzel kız "GÜLCE SELEN MORAN", kızımın sınıf arkadaşıydı, DAHA 17 YAŞINDA İDİ ve BU SENE üniversite sınavına girecekti. 3 hafta kadar önce ANİ bir başağrısı ile BEYİN KANAMASI geçirerek ameliyat oldu. Herşey iyi giderken ANİDEN kötüleşti ve hayata tutunamadı.. Ölüm öyle birşey ki🤔..Maalesef ÖLÜM DİYE BİRŞEY VAR🙄..Biz bunun bilincinde olmasak da ve yaşadığımız hayatın her salisesinin hesabını vereceğimizi bilmeden veya bu gerçeğin umrumuzda bile olmadığını düşünemeyecek kadar DERİN BİR GAFLETTE olsak da "ÖLÜM VAR". Gülce'nin olduğu gibi, HEPIMİZİN geleceğe ait planları, istekleri var..Fakat HER AN ÖLEBİLECEĞİMİZ GERÇEĞİNE KARŞIN FAZLA SAKİNİZ değil mi?😌 Aslında hepimizin çevresinde şahit olduğumuz ölümler bize şu ayeti hatırlatmıyor mu? "Ö L Ü M SİZİ A N S I Z I N YAKALAR" Rabbimden Gülcemize Rahmet, gözü yaşlı ailesine Sabır diliyorum..Rabbim hepimizi Cennette buluştursun inşAllah..Âmin'

Lise son sınıf öğrencisi olan ve üniversiteye hazırlanan Gülce Selen için Ulu Camii’de tören yapıldı. Gülce Selen, siyaset, ,iş dünyası ve yakınlarının katıldığı törende kılınan cenaze namazının ardından Çakmak mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Sevil Güngör dahil, ayakta duran insanlar ve iç mekan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here