Babadağ”YEŞİL” olacak…

0
65

AHALİTV-Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, kısa sürede ilçesinin adını farklı etkinliklerle devam ediyor.Babadağ’da yeni proje:Ağaçlandırma…

İlçe’de, Babadağ Belediyesi, Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD), Pamukkale Üniversitesi ve Forum Çamlık ortaklığında ağaç dikimi için gerçekleştirilecek.

Denizlili tekstil firmalarının da destek olduğu ağaç dikimi için çanta ve hediye hediyelik eşyalar üretilerek bağış toplanacak. Gerçekleştirilen bağış kampanyasından elde edilen gelir, dikilecek olan ağaçların maliyeti için kullanılacak.

Yaklaşık olarak 14 bin dönüm arazinin kullanılacağı ağaç dikme projesi 1 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Saat 17:00’da başlayacak ağaç dikimine çevre halkından ve öğrencilerden büyük bir katılım bekleniyor.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Şeref Arpacı dahil, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Doğa ve çevre önemli.Türkiye’nin her yerinde maalesef yeşil alanlarımız yanıyor, ranta ve talana açılıyor. Farkındalık yaratarak Babadağ’da daha yeşil hayaller kurulsun istiyoruz. Desteklerinden dolayı, BASİAD olmak üzere, Pamukkale Üniversitesi ve Forum Çamlık’a çok teşekkür ederim.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here