ÇAL’DA 100.YIL COŞKUSU

0
77

AHALİTV-19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Çal İlçe Stadı’nda coşkuyla kutlandı.

Görüntünün olası içeriği: 24 kişi, gülümseyen insanlar, açık hava

Kutlamalara Belediye Başkanı Fethi Akcan, Kaymakam Vekili Burak Dertlioğlu, ilçe protokolü, vatandaşlar, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, spor yapıyor, gökyüzü, kalabalık, çocuk, açık hava ve doğa

Çal Belediye Başkanı Feti Akcan, kutlamalar nedeniyle yaptığı açıklama da “Bayram organizasyonunu yapan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve çalışanlarını da bu güzel organizasyon için kutluyorum.Özgürlüğümüzün, egemenliğimizin, Cumhuriyet’imizin teminatı olan ÇAL GENÇLİĞİ başta olmak üzere vatandaşlarımızın bayramını bir kez daha kutluyorum.Türkiye’mizin teminatı olan gençlerimizin bayramını bir kez daha kutlar, hepsine bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. “dedi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, çim ve açık hava

KUPAYI ALDILAR

Öte yandan,Denizli Süper Amatör Lig’i ikinci sırada bitiren ve Serinhisarspor’u baraj maçında mağlup ederek Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Çal Garası’nın şampiyonluk kupası, Çal İlçe Stadı’nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında verildi.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi İlhan Üşür, Kulüp Başkanı Adnan Tatar’a kupayı takdim etti. Saha içinde kupayı alan Tatar, ardından tribünlere giderek kupayı Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın önüne bıraktı, “Türkiye’nin doğum gününde tüm camiaya çifte mutluluk yaşattın başkanım. Emeğine yüreğine sağlık. Bundan sonra söz yine sizde.  Yeni hedefimizi siz belirleyin. Çal Belediyespor camiası adına desteklerinizden ötürü size çok teşekkür ediyorum”dedi.

Başkan Akcan ise, 19 Mayıs gibi önemli bir günde şampiyonluk kupasını almanın onurunu yaşadıklarını söyleyerek, “Çal Garası’nın geleceğini Çal’a gönül veren dostlarla birlikte belirleyeceğiz. Çal Belediyespor, Çal’ın en önemli marka değerinden biri olmuştur. Emeği geçenleri kutluyorum” yorumunda bulundu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here