CHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ EĞİTİMDE

0
47

AHALİ TV – Cumhuriyet Halk Partisi Denizli’de görev yapan Belediye Meclis Üyeleri için eğitim semineri düzenledi. Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda yapılan eğitime partililer yoğun katılım gösterdi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mahir Akbaba, parti okulu olarak bu tür eğitimlere çok önem verdiklerini belirtti. Akbaba belediye meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, “Nasıl ki Ankara’da Milletvekilleri görev yapıyorsa, siz de Denizli yerelinde o görevi yapıyorsunuz. Bulunduğunuz yerde ister azınlık olun, ister çoğunluk bu bilinçle hareket edin. Bizim tüm belediye meclis üyelerimiz, bulundukları mecliste başkanlık yapabilecek kapasitededir” dedi.

CHP Parti Eğitim Birimi Üyesi Tuba Canlı da üyelerden, 6 dersten oluşan eğitimin tamamına katılmaları gerektiğini ve katılan tüm üyelere sertifika verileceğini söyledi.

Açılış konuşmalarının ardından eğitime katılacak eğitimcilere teşekkür plaketi verildi.

Gün boyu sürecek eğitimlere Tuba Canlı, Ali Seydi Koca, Tülay Bayır, Haşim Teoman Sancar, Canan Aydemir Koca, Necdet Bardan ve Gülizar Biçer Karaca konuşmacı olarak katılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here