CHP HONAZ’A, BAŞARILI BAŞKANLARI GETİRİYOR,HEDEF:KAZANMAK!…

0
51

AHALİTV-2 Haziran’da yenilenecek olan Honaz Belediye Başkanlığı seçimleri için CHP’den hamle üstüne hamle geliyor.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Kenan Türkmenoğlu ve Mehmet Bıyıksız dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Geçtiğimiz günlerur,de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i Honaz’a getiren CHP, bu kez Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ile sahaya indi. Yakınları ilçenin Hisar Mahallesinde yaşayan Batur, İstanbul’da Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun düzenlediği toplantı sonrasında uçakla Denizli’ye geçti,seçim çalışmalarına katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik,Honaz Belediye Başkan adayı Yüksel Kepenek,CHP Denizli İl ve Honaz İlçe örgütü tarafından karşılanan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur  ilçede Hisar Mahallesindeki yakınları başta olmak üzere diğer mahallelere urdaı, partisinin adayı Yüksel Kepenek’e oy istedi.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Dudu Biçer ve Yüksel Kepenek dahil, masa, çocuk ve açık hava

Daha önce Narlıdere Belediye Başkanlığı yapan, 31 Mart seçimlerinde Konak’tan aday gösterilen ve kazanan Abdül Batur”Honaz’da değişim şart.İnsanlar iş,aş üretim bekliyor.Yenilik şart,üretmek şart.Ürettiğini pazarlamak ve artı değer oluşturmak şart.İzmir’de bunu yaşama geçirdik.Honaz bizim…Her türlü desteği vereceğiz. Honaz’da seçmen kararını vermiş.Herşey güzel olacak ” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

KARACA:KAZANACAĞIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ise,her seçmenele ulaşacaklarını,değişimi ve kazanımı anlatacaklarını belirterek “Honaz artık yalnız ve kimsesiz değil. Tunç Başkan ,Abdül Batur Başkan ve seçime dek Honaz’a gelecek tüm Başkanlarımız rol model ve başarı öykülerine Honaz’ı ekleyerek seçim kazanım gerçeğini gösterecekler.Sanayii,Tarı,üretim ve kazanım…Honaz’ın yüzü gülecek.Bir değil, bin kazanım için sahadayız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here