ÇOCUKLARINI TEDAVİ EDEN KLİNİĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

0
55

AHALİ TV – Albayrak çifti daha önce çocuklarını da tedavi eden PAÜ Hastanesi Çocuk Nefroloji ve Çocuk Romatoloji kliniğinde yatan çocuklara hediyeleriyle sevindirdiler.

PAÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları katında daha önce tedavi gören  Şevval Albayrak’ın ailesi Engin-İlknur Albayrak çifti yaptıkları amigurumi  (tığla yapılan örgü) bebek  hediye ederek bez bebeklerle  Çocuk Nefroloji  ve Romatoloji katında yatan çocuklara moral verdiler.

İyi işlere gönül verince, iyiliklerin katmerlenerek geri döndüğünü söyleyen çift sözlerini şöyle sürdürdüler: Hastanede çocuk olmak çok zor. Hele o çocukla ilgilenmek daha da zor bize göre. İşte o zorluğa bir şekilde göğüs geren aileler çocuklarından daha çok seviniyor, daha çok umutlanıyor. Bunu onlarla yaşamak, hissetmek, küçücük şeylerle de olsa gülümsemelerini sağlamak paha biçilemez.

Hediyelerin verilmesi sırasında hastaları  ile sohbet eden Çocuk Hastalıkları AD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Yüksel ise, bu tür etkinliklerin yatan çocuk hastalarımıza çok iyi geldiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here