DENİZLİ DP:POSTERDEN VAZGEÇİP İNDİRİME GİTSİNLER

0
45

AHALİTV-Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aykut Yıldırım,Denizli Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan su zammı kararını eleştirdi

Yıldırım yaptığı açıklama da şunları söyledi:

İnsanlığın olmazsa olmazı olan ve içmeden, temizliğe en temel ihtiyacımız olan su fiyatının Denizli Büyükşehir Belediyesince yapılan zammın (AKP+MHP oyları ile KABUL, CHP+İYİ Parti oyları ile RED edilmesi), seçim önü yapılan aşırı harcamaların sonucunu doğuran bütçe açığını kapatmak için mi olduğu kamuoyunca merak edilmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman ZOLAN’dan yollara, alt geçitlere park bahçelere yapılan geçici ve israf olan çiçek böcek düzenlemesini değil, Ortadoğu Liderleri gibi her tarafa Posterlerini astırmasını değil, zor şartlar altında bırakın geçinmeyi, ezilen değerli vatandaşlarımıza biraz olsun saygısının olmasını ve yapılan zammın tekrar görüşülüp, geri çekilmesi ve nefes aldırma noktasında harekete geçmesini ve sözüne sadık olmasını kamuoyu adına talep etmekteyiz.

“Gönül belediyeciliği diye yola çıkılırken, varış noktamız Gönlüme göre zam yaparım Belediyeciliğimi olmuştur.”

Şu unutulmamalıdır, Demokrat Parti olarak doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğimizden, daima vatandaşımızın yanında ve menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here