Denizli Halk plajından ses yok…Mersin’de denize girecek engelli için rampa var…ARADAKİ FARK BU!..

0
39

AHALİTV-31 Mart seçimleri öncesinde seçmene sunulan vaatler takip altında. Denizli’de Ak Parti’nin Büyükşehir adayı Osman Zolan’ın 258 projesinden henüz hayata geçen yok,ancak zam yok denilmesine rağmen içme suyuna yüzde 20 zam var.

denizli-aydın otoyolu ile ilgili görsel sonucu

Zolan’ın açıkladığı , “Aydın-Denizli otoyolu” şimdilik hayal oldu.İhaleyi kazanan müteahhit firma sözleşmeye gelmedi,proje gündemden düştü. Zolan’ın 258 projesinden birisi şimdilik boşa düştü…

denizli halk plajı ile ilgili görsel sonucu

 

HALK PLAJI NEREDE?

Öte yandan,Zolan’ın tartışmalara neden olan “Halk plajı” projesi konusunda atılan adım yok. 27 Şubatta gerçekleşen proje tanıtımında ;Zolan’ın tanıttığı projeler arasında en dikkat çeken ise denizi olmayan Denizli’ye yapacakları halk plajı oldu. Başkan Zolan, geniş kumsalı olan halk plajını Denizli’ye kazandıracaklarını söyledi.

Nisan ayı başlarında yeniden iş başı yapan Başkan Zolan,aradan geçen 4.5 aya rağmen proje,yeri,yapımı ve tamamlanması konusunda tek söz etmedi.Bugünden görünen, otoyol sonrası bir proje daha hayal oluyor gibi…

mersin engelli rampası ile ilgili görsel sonucu

MERSİN 5 GÜNDE YAPTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kurban Bayramı öncesinde sözünü verdiği ve işletmesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de bulunan Yemişkumu Halk Plajı’na 5 gün gibi kısa bir sürede engelli rampası kazandırdı. Yemişkumu Halk Plajı’ndaki engelli rampası sayesinde, engelli vatandaşlar rahat bir şekilde denize girdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here