DENİZLİ SMMMO’DA SEÇİM HEYECANI

0
134

AHALİTV-Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşevirler Odası olağan genel kurulu hafta sonu toplanıyor.

Genel kurul öncesi 5 gurup ve bağımsız adaylar yönetim başta olmak üzere diğer organlara girme mücadelesi verecek.

Halen Oda Başkanlığı görevini sürdüren Himmet Yavaş’ın yeniden aday olmayacağı genel kurul da  yarışacak guruplar şöyle:

BİRLİK DAYANIŞMA GRUBUNDA ŞOK AYRILIK!

BİRLİK DAYANIŞMA

Önceki, dönemin Başkanlarından Necdet Yılmaz’ın başını çektiği Birlik Dayanışma ekibi Adnan Selçuk’u aday çıkartacak. Himmet Yavaş’ın da destek verdiği gurup içinde yer alan Aykut Yıldırım ayrılık açıklaması yaptı.

BAĞIMSIZ MESLEK GURUBU

Geçen dönemin oda başkanı ve halen yönetim kurulu üyesi olan Ali Osman Horzum’un başını çektiği Bağımsız Meslek gurubu çalışmalarına devam ediyor. Gurupta bir önceki seçimlerde destek veren bazı isismler yok, guruba daha önce farklı listelere destek veren yeni katılımlar var.

denizli erdem grubu ile ilgili görsel sonucu

ERDEM GURUBU

Gökhan Dikmen ve Hasan Hasan Akgün’ün başını çrktiği gurup geçen dönem yönetime üye verememişti. Gurup bu kez yönetimde temsil edilme çabasında ve ittifaklar arayışında.

MESLEKTE BİRLİK

Gurubun adayı Hüseyin Bayramoğlu.Geçen seçimlerde yönetimde 2 üye ile temsil edilen gurup bu kez 3.üye peşinde ve çalışmalarını hızlandırdı.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, İsmail Sarıoğlu ve Necdet Bardan dahil, oturan insanlar ve iç mekan

DEĞİŞİM GURUBU

Geçen seçimlere Birlik Dayanışma adıyla katılan ekip bu kez Değişim adını aldı.Ekipte Necdet Bardan öndeki isim  durumda. Bir önceki seçimde yönetim de bir üye ile temsil edilen gurup bu kez 2.üyeliği kazanma yarışı verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here