DENİZLİ SMMOB’DE SEÇİM HEYECANI…5 LİSTE YARIŞACAK

0
159

AHALİTV-Denizli Mayıs ayı sonunda bir başka seçim heyecanı yaşayacak. Bin 350 üyeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası seçimlerinde 5 liste yarışacak.

Geride kalan dönem ilk kez dönüşümlü Başkanlık uygulamasının yaşandığı oda da, halen Başkanlık görevini sürdüren Himmet Yavaş’ın yeniden aday olmayacağı öğrenildi. Oda seçimlerine girecek olan Meslekte Birlik Grubu’nun Başkan Adayı Hüseyin Bayramoğlu.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

HORZUM AÇIKLADI

Geçen dönemin ilk bölümünde Başkanlık yapan Ali Osman Horzum Odaya yönelik çalışmaları başlattı. Horzum meslektaşları ile kahvaltıda bir araya geldi,Başkan adaylığını açıkladı.

ERDEM GURUBU

Geçen seçimlerde yönetime üye seçtiremeyen Erdem gurubunda Hasan Akgün ve ekibi seçimlere yönelik çalışma yapmaya başladı.Gurubun Gökhan Dikmen’i aday çıkartacağı öğrenildi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve takım elbise

BİRLİK DAYANIŞMA GURUBU

Odanın önceki seçimlerinde etkin olan gurupta kopmalara rağmen eski Başkan Necdet Yılmaz’ın etkisi sürüyor.Gurupta Başkan adayı olarak çıkması beklenen Aykut Yıldırım, belirlemelere göre yönetim kurulu üyesi olmayı kabul etti.Gurup, yeni seçimlerde Adnan Selçuk’u Başkan adayı gösterecek.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Necdet Bardan dahil, oturan insanlar ve iç mekan

DEĞİŞİM GURUBU

Önceki seçimler öncesi  Birlik Dayanışma gurubundan kopan ekip 23.Olagan Genel Kurula değişim adıyla girecek. Gurup çalışmalarına başladı, proje oluşumunu tamamladı. Gurupda İsmail Sarıoğlu,Mehgmet Yahya Karakılıç,Necdet Bardan gibi isimler yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here