DESİAD KONYALIOĞLU İLE DEVAM…

0
204

AHALİTV-Denizli Sanayici ve İşadamları Derneği olağan genel kurulu, Başkan Okan Konyalıoğlu ile devam kararı verdi.Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, iç mekan

DESİAD Genel Kurulu Anemon otel’de yapıldı. Genel kurulda söz alan Konyalıoğlu “2 yıl önce ilk görevlendirmemiz olmuştu. Değerli üyelerimiz görevi bize vermişlerdi. 2 yılın ardından göreve yeniden talip olduk. Yönetimimizde bazı değişiklikler var. Hep beraber yine gönül birliğiyle şu ana kadar yürüttüğümüz süreci devam ettireceğiz. Yeni projelerimiz var. Bizden önce bu işi yapan her başkan bir tuğla üstüne koyduğunu gördük. Biz de geçtiğimiz dönemde kendimizce bir tuğla üstüne koymaya çalıştık. Bu dönemde yine bir tuğla daha koymak istiyoruz. Bu dönem genel sekreterlik birimini oluşturacağız.  Yerel yöneticilerimizle ve Ankara’daki temsilcilerimizle ilişkilerimizi daha sıcak hale getirmeyi planlıyoruz. ‘Doğruya doğru, eğriye eğri’ söylemimizle yine çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

OYLARIN TAMAMINI ALDI

Konuşmalar sonrasında seçimlere geçildi. 70 delege Genel Kurul’da oy kullandı ve Konyalıoğlu yönetimi ile birlikte oyların tamamını aldı ve güven tazeledi.

YENİ YÖNETİM

Öte yandan, Okan Konyalıoğlu Başkanlığındaki DESİAD’de yönetim kurulu üyeliğine şu isimler seçildi:

Sedat Erikoğlu, İbrahim Şenel, Mustafa Korkut Aydınlı, İlker Başkaya, Ferruh Dalkılınç, Levent Çaputçu, Bekir Serdar Mutlubaş, Süreyya Çalışkan, Mine İlhan ve Ekrem Ateş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here