HONAZ’DA SIKI MARKAJ

0
100

AHALİTV-2 Haziran’da yenilenecek olan Belediye Başkanlığı seçimleri için adaylar seçmen buluşmaları gerçekleştiriyor. CHP adayı Yüksel Kepenek, ilçeni,n tüm yerleşim birimlerine ulaşarak seçmene proje anlatıyor, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi gerekçelerini dillendiriyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

Kepenek çalışmaları kapsamında Denizli Milletvekili Kazım Arslan ile Menteşe Mahallesine gitti,seçmenlerle bir araya geldi.Kepenek “Hemşehrilerimiz ile konuşuyoruz. Dertlerini dinleyip, dertlere derman, üreticiden yana projelerini anlatıyoruz. 2 Haziran’da çiftçimizin ,kiraz üreticimizin,besicilerimizin dertlerine derman olmak, bayramı birlikte karşılamak için Menteşeli hemşehrilerimizden destek istiyoruz.”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Ali Koyuncu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

ARSLAN:YİNE KAZANACAĞIZ

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Menteşe Mahallesinin yanı sıra Dereçiftlik mahallesine giderek destek istedi. Arslan “Yüksel Başkanımız belediye başkanlığına seçildiğinde üreticilerimiz için gerçekleştireceği projelerini anlattık,Başkanımızın da söz verdiği gibi Honaz sevginin, kardeşliğin , samimiyetin hakim olduğu bir belediyecilik anlayışıyla yönetilecek, Honaz mutlu insanların yaşadığı bir kent olacak. 31 Mart’ta birlikte kazandık, 2 Haziran’da yine birlikte kazanacağız.” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Kazım Arslan ve Ali Koyuncu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Arslan ayrıca Kaklık mahallesine geçti,pazar ziyareti yaptı,esnaf ve seçmenlerle görüştü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here