İSTANBULSPOR FATİH TEKKE İLE YOLLARINI AYIRDI

0
98

AHALİTV-İstanbulspor Kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, karşılıklı anlaşarak teknik direktör Fatih Tekke ile yolları ayırdıklarını söyledi. Sarıalioğlu, “Yapmış olduğumuz toplantıda kendisinin görüşlerine saygı duyarak, dostane ilişkiler çerçevesinde yollarımızı ayırma kararı aldık” dedi

Fatih Tekke’nin daha önce iki kere istifa ettiğini ve kendisi tarafından bu isteklerin geri çevrildiğini vurgulayan Sarıalioğlu, şunları kaydetti:

“Bu kulüpte görev yapan ve futbol camiasında bizi tanıyan insanlar ona duyduğumuz güven ve saygıyı bilir. Biz bu kulüpte bir başarı yakalanacağına inandığımız için Fatih Tekke’nin istifalarını kabul etmedik. Ancak kendisi 3. kez böyle bir karar alıyor ve bu kararının arkasında duruyor ise bazı şeyleri zorlaştırmanın bizlere ve Fatih hoca ile ekibine yarar sağlayacağını düşünmediğimiz için yolları ayırmanın doğru olduğunu düşündük.”

Sezon başında 5 yıllık sözleşme imzalayan Fatih Tekke yönetimindeki sarı-siyahlı ekip, bu sezon Spor Toto 1. Lig’de 25 müsabakada 5 galibiyet, 11 beraberlik ve 9 yenilgi aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here