NAZİLLİ’DE MİLLET İTTİFAKINDAN KONSERLİ KUTLAMA…

0
90

AHALİTV-31 Mart yerel seçimlerinde Millet ittifakından Nazilli Belediye Başkanı adayı olan ve seçimlerin ardından belediye başkanı seçilen Kürşat Engin Özcan, Nazilli halkına teşekkür için bahar konseri düzenledi.

Nazilli Belediye Meydanında düzenlenen konsere Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başta olmak üzere İyi Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İyi Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hakdan Öztürk, eşleri ile birlikte izledi.


Yediden yetmişe herkesin beğeni ile dinlediği Rock müzik grubu Yüksek Sadakat’ın sahne aldığı halk konseri büyük ilgi gördü. Kenan Vural’ın solistliğini yaptığı grup, söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla kulakların pasını sildi. Havai fişek gösterileri ise geceyi aydınlatırken izleyenleri hayran bıraktı.


Vatandaşlara Nazilli’yi iyi bir şekilde yöneteceğinin sözünü veren Kürşat Engin Özcan, “Kutlamalarımıza katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin teveccühü ile bu göreve geldik. İnşallah Nazilli’mizi hep birlikte iyi bir şekilde yöneteceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here