ÖRKİ SABAH BAŞLADI,GECE BİTİRDİ…

0
88

AHALİTV-Pamukkale İlçesinin yeni Belediye Başkanı Avni Örki,ilçesinde sabahtan başlayan ve geceye uzanan düğün,sünnet,taziye ve hayır etkinliklerine katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, düğün ve açık hava

Güne,Kurtluca Mahalle Muhtarı Mustafa Acat’ın kızları Işıl ile Soyuçok ailesinin evlatları İsmail’in düğün merasimine katılarak Başlayan Başkan Örki,aha sonra  Demiralay ve Çabuk Ailelerinin evlatları Ümran ile Yasin’in düğün merasimine gitti,mutluluk diledi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, düğün ve açık hava

Seçim çalışmaları sırasında halası Fatma Alat için verilen hayır yemeğine katılan Örki ,yakınları ile bir araya geldi.Örki daha sonra Yeşildere Dayanışma Derneğinin hayır etkinliğine katıldı,katılanlarla bir araya geldi sohbet etti.

 

 

Hayır yemeklerinin ardından Örki’nin durağı bir sünnet düğünü oldu.Kayıhan Mahallesi sakinlerinden Durmuş Caral’ın oğlunun sünnet düğününe katılan Başkan Örki,Caral ailesini tebrik etti.

Örki’nin bir başka katıldığı etkinlik yine sünnet töreni oldu. Zeytinköy Mahallesi sakinlerinden Ali Yüce’nin oğulları Tunahan ve Hasan Ali’nin sünnet düğününe katılan Örki, katılımcılar ve aile ile bir araya geldi.

İLK NİKAHINI KIYDI
Öte yandan Belediye Başkanı Avi Örki ilk nikahını da bugün kıydı.Erdoğan ve Bölükbaşı ailelerinin evlatları Sündüz ve Sedat çiftinin nikahlarını kıyan Örki, mutluluklar diledi.
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here