SERİNHİSAR’I YASA BOĞMUŞTU: NURİ ENES TOPRAĞA VERİLDİ

0
182

AHALİ TV – Denizli’de bir anda ortadan kaybolduktan yaklaşık 14 saat sonra inşaatta ipte asılı cesedi bulunan 11 yaşındaki çocuğun cenazesi defnedildi. Çocuğun ölümünde internetten online oynanan oyunların payı olup olmadığı ise araştırılmaya devam ediyor.

Serinhisar ilçesi Kayı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Yenice Mahallesi’nde oturan 6. sınıf öğrencisi Nuri Enes Karakuzu isimli çocuk, önceki gün öğleden sonra bir anda ortadan kayboldu. Uzun süre kendisinden haber alınamayan küçük çocuğun ailesi durumu polise bildirerek yardım istedi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri ilçede detaylı bir çalışma yaparak çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polisle birlikte ilçe sakinleri de küçük çocuğun bulunması için arama çalışmalarına katıldı.

Enes’ten kahreden haber ise dün sabah saatlerinde Kayı Mahallesi’nden geldi. Arama çalışmaları kapsamında boş bina ve inşaatlara bakan ekipler, mahalledeki 2 katlı binanın bodrum katına girdiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı. Enes, binanın bodrumunda tavana monte edilen ve genellikle hamak asmak için kullanılan çengele iple asılı halde bulundu. Enes’in öldüğü yerde devrilmiş halde ahşap eski bir sandalyede bulundu.
Yapılan incelemelerin ardından Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi morguna götürülen küçük çocuğun cansız bedeni otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Enes için ise bugün cenaze töreni gerçekleştirildi.

Küçük çocuğun arkadaşları cenaze namazında saf tuttu
Cenaze töreninde baba Mustafa Karakuzu, taziyeleri kabul ederken, küçük çocuğun okul arkadaşları da cenaze törenine katıldı. Enes’in okul arkadaşları da cenaze namazı kıldı. Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Enes, Serinhisar Belediyesi Asri Mezarlığında defnedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here