SOSYAL MEDYADAKİ İDDİALARA BELGELİ CEVAP!

0
289

AHALİ TV – Denizli Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, sosyal medya üzerinden yapılan eleştiriye belgeleriyle yanıt verdi.

Fotoğraf açıklaması yok.

Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta Belediyeye ait atölyede üretilen piknik masasının bir vatandaşın bahçesinde çekilen resmi paylaşılmış ve bunun seçim yatırımı olduğu iddia edilmişti.

Fotoğraf açıklaması yok.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Birsen Çelik, masanın satış belgesini kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak paylaştı.

Birsen Çelik’in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Kamuoyuna Duyurulur !

10.02.2019 tarihinde Belediyemizi ve şahsımı hedef alarak sosyal medya kullanıcısı tarafından sorulan sorulara cevabımızdır.

Belediyemizin bünyesinde açtığımız iş atölyesinde üretilen park ve bahçe mobilyalarının her ne kadar toplu satışı yapılsa da, talep olması halinde halkımıza da perakende satışı yapılmaktadır.Bahsi geçen fotoğraflarda ki şahsın evindeki piknik masası ücreti mukabilinde satılmış olup,belgelerini siz saygı değer kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

Ayrıca Belediyemize ait iş atölyesini,kendi ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla açtık.2013 yılından bu yana Belediyemiz sınırları içerindeki, Park,Bahçe,Piknik alanları,Camiler,Okullar,Kamu alanları ve halkımızın isteği doğrultusunda mahalle aralarına da, ürettiğimiz piknik masası ve oturma banklarından yerleştirilmiştir.

Belediyemizin bünyesindeki iş atölyesinde kendi öz kaynaklarımız ve alanında uzman personellerimiz ile bugüne kadar 55 belediyeye park ve bahçe mobilyaları pazarladık.
Bozkurt’umuzun ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunduk.

Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman şeffaf belediyecilik anlayışı ile ilerledik bundan sonra da bu anlayışla ilerleyeceğiz.Halkımıza hizmet ederken hiçbir zaman bahsedildiği gibi siyasi seçim yatırımı olarak görmedik.

Aşağıda kamuoyuyla paylaştığımız belge,bedelsiz dağıtıldığı iddia edilen şahsın evinin bahçesinde fotoğrafları çekilen piknik masasının 01.02.2019 tarihli alındı makbuzudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here